Bir Unbiased Görünüm gulet kiralama bodrum

40 bülten munzamşi mayayla hazırlanan pizza ve ekmekler, ev konstrüksiyonı makarnalar ve butik üreticilerden oluşan gönç şarap ve kokteyl menüsüyle günün her saati şatır bir platform sunuluyor.

Çubuklu 29, düğün ve çok özel davetlere yaptığı konut sahipliğinde, kaşındırmak, dem, servis ve müziğiyle davetin esaslangıcından gecenin finaline derece geçen her anda 29 kalitesi ile çın bir sevinme yaşatıyor.

Çağdaş Japon mutfağının uluslararası temsilcisi ve ödüllü restoranı Zuma, yaz sezonunda misafirlerini Bodrum'da ağırlamaya devam ediyor.

La Maison La Masion; nefesleri kesen panaromik Boğaziçi manzarası, romantik atmosferi, Fransız-Akdeniz mutfağından oluşan menüsü ve leziz şzenci listesi ile 17 senedir kaliteli çizgisinden ödün vermeyen bir İstanbul klasiği...

Akdeniz lezzetlerinin ön planda başüstüneğu, denizin üzerinde konumlanan yeni restoranın kanatı teselsül, Pas devirü bile bu yılın en yalabık süprizlerinden. Galen Türkbükü, bu mevsim yeni açılacak özel Club bvefatıyla geç saatlere değinme uzanan bir sefahat vaadediyor.

Şık dekorasyonu ve özel lezzetleriyle İstanbul'un en iddialı mekanlarından olan Fenix, yaz sezonunda lezzet ve eğlence tutkunlarını Bodrum'da ağırlıyor.

Borsa Restaurant 1996 yılından günümüze değin varlığını sürdüren Borsa Restaurant, Türk ve Osmanlı mutfağına ilişik klasik yemeklere yaptığı özel dokunuşunu ve sunum anlayışını günümüze denli muvaffakiyetyla getirmiştir. İstanbul'un en önemli uluslararası kongre merkezi Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Kilim Sarayı'nın boğaza vekil münasip kâin Boğaziçi Borsa Restaurant, şık dekore edilen iç mekânı ve terası ile özen vermektedir.

Fly–Inn Çeşme'nin en skolastik beach klüplerinden Fly-Inn site kendine özgü, site farklı, rahatlık ve natürel konseptiyle; doğbirliı temelli korunmuş özel ve kapalı bir koy olan şeşnkum'da sezona merhaba diyor. 1500 yabanlık kapasiteli Y'Git Lokanta'ın cihetı gün Tektekçi, Köşem Balık Restaurant ve Rey Fu Cafe ile farklı lezzetlerdeki yeme-içme zevkini misafirlerine yaşatmayı hedefliyor.

Parle Konsepti Fransız kafelerinin modern yorumlaması ile oluşturulan Parle, İstanbul'un en popüler lokasyonlarından olan Kuvvetli Center'da 2013'te açıldı. Lodosluk Fransa ve Akdeniz mutfağından özenle seçilen sosların ve garnitürlerin desteklediği ürün kaynak odaklı bir menü sunan Parle'nin servet sahibi şarap menüsünde 150 çhemayar şfellah ve şampanya bulunuyor, hassaten alkollü ispirto ve kokteyl menüsü de oldukça kibar seçenekler barındırıyor.

Zio Beach Zio Beach; Alakavşakı'nın en ünlü plajı olan Çark Plajı'nda 5000 m2 yer üzerine konumlanmıştır. 300 nefis VIP ve 700 kişilik beach meydanı bulunan Zio'da; A la Carte ve Snack cereyan etmek üzere dü ayrı mutfakla müşterek beach ve restoran bölümünde iki makro kokteyl barı bulunuyor.

Bahir ürünlerinin en düzgün bâtınerikler kullanılarak gösterişsiz ve sağlamlıklı pişirme yöntemleri ile sunulduğu Capricorn, yenilikçi konsepti ve seçkin müziğiyle Derbent'ın en anlı şanlı noktalarından birinde misafirlerini ağırlıyor.

Mimoza Restaurant Sıra gün batısımını hiç hakeza görmediniz… Bodrum nimmadasının en kıvrak koylarından birinde, Gümüşlük'te, Antik Myndos şehrinin en okşayıcı limanı olan taş iskelenin hemen canipı başlangıcında, göz kamaştırıcı manzarasıyla , ziyafete deviren lezzetli mezeleri ve balıklarıyla, etrafta ışıldayan rengarenk deniz kabağı aydınlatmaları ve pespembe begonvilleriyle Akdeniz ruhunu iliklerinize denli hissetmeniz dâhilin Mimoza sizi bekliyor.

Günün her saatinde cihan mutfağından seçkin lezzetler ve nefis kokteyller sunan MUST, her geceye özel eğlencesiyle de balaban taalluk görüyor.

Her an misafirlerine farklı, sürpriz gurme lezzetlerin sunulacağı mekanda Piyasa brunchları ile barbekü partileri konstrüksiyonlıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *